Prohlédněte si
naše reference

prohlédnout


Vážení obchodní partneři a příznivci společnosti EKOVA ELECTRIC, děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce. Věříme, že nám zachováte svou přízeň a budete spolu s námi nalézat úspěšná řešení v oblasti vývoje, oprav a modernizací vozidel pro veřejnou přepravu osob a budeme tak úspěšně  "udržovat města v pohybu".

Přejeme Vám vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

Váš tým EKOVA ELECTRIC.

19.08.2018

Na Den ostravských dopraváků vám představíme zkušebnu kolejových vozidel

EKOVA ELECTRIC se připojila ke Dni otevřených dveří, který pořádá Dopravní podnik Ostrava v sobotu 1. září v areálu dílen Martinov.


V prostorách EKOVY ELECTRIC letos veřejnosti zpřístupníme seřizovací halu – zkušebnu kolejových vozidel, kde dochází k oživování tramvají, tzn. ke kontrole všech funkčních prvků, než tramvaje vyjedou na trati dopravního podniku. Návštěvníci si budou moci prohlédnout tramvaje zespodu i shora (z lávky). Mimo jiné bude k vidění tramvaj Ansaldo Breda z Göteborgu.

Před halou bude vystaven nový elektrobus s ultrarychlým nabíjením v systému Opportunity Charging, první svého druhu v České republice a na Slovensku. Poprvé jsme jej představili na letošních Czech Raildays. Elektrobus byl vyroben pro Dopravní podnik Ostrava a spolu s dalším stejným vozidlem bude ještě letos nasazen v pilotním projektu na trase ze Svinova do klimkovických sanatorií.

Pro návštěvníky Dne otevřených dveří je od 9 do 16 hodin nachystán bohatý doprovodný program, který Dopravní podnik Ostrava připravuje s Radiem Čas a partnerskými společnostmi a institucemi. Program naleznete zde.
zpět