Prohlédněte si
naše reference

prohlédnout


Vážení obchodní partneři a příznivci společnosti EKOVA ELECTRIC, děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce. Věříme, že nám zachováte svou přízeň a budete spolu s námi nalézat úspěšná řešení v oblasti vývoje, oprav a modernizací vozidel pro veřejnou přepravu osob a budeme tak úspěšně  "udržovat města v pohybu".

Přejeme Vám vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

Váš tým EKOVA ELECTRIC.

09.11.2018

Modernizujeme další tramvaje pro švédský Göteborg

První rekonstruovaná tramvaj Sirio M32 odjede do Švédska už v lednu 2019.


EKOVA ELECTRIC pokračuje v dodávkách oprav a modernizací dalších tramvajových souprav pro provozovatele veřejné dopravy ve švédském městě Göteborg, společnost Göteborg Spårvägar. Během následujících dvou let projde dílnami EKOVY nejméně 16 dalších tramvajových vozů Sirio ročně - více, než předpokládala původní dohoda.

K navýšení počtu tramvají pro modernizaci došlo díky zefektivnění procesu výroby na straně EKOVY ELECTRIC a spokojenosti zákazníka s realizací předchozích objednávek, včetně úspěšného zavedení systému kvality RAMS. V letech 2016 – 2017 EKOVA opravila pro Göteborg 11 tramvají a na rok 2018 pak podepsala objednávku na 15 vozů.

Výrobcem tramvají Sirio, které jezdí v ulicích druhého největšího švédského města Göteborg, je italská společnost AnsaldoBreda, dnes součást Hitachi Rail Italy. Opravy a modernizace se týkají především hrubé stavby tramvají, aplikace nové podlahy a celovozového laku. První tramvaj z dalších 16 souprav dorazila do výrobního areálu EKOVY jako nadrozměrný náklad na návěsu, kombinovanou dopravou po silnici a trajektem přes moře. Do Švédska se v nové podobě vrátí v lednu 2019.
zpět