Prohlédněte si
naše reference

prohlédnout


Vážení obchodní partneři a příznivci společnosti EKOVA ELECTRIC, děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce. Věříme, že nám zachováte svou přízeň a budete spolu s námi nalézat úspěšná řešení v oblasti vývoje, oprav a modernizací vozidel pro veřejnou přepravu osob a budeme tak úspěšně  "udržovat města v pohybu".

Přejeme Vám vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

Váš tým EKOVA ELECTRIC.

17.02.2019

„Té dvojky“ doma v Ostravě: po opravě budou jezdit v Praze

Tramvaje, vyrobené před 60 lety pro Ostravu, renovujeme pro retro linku pražského dopravního podniku.


Do opravárenského areálu EKOVY dorazily v minulých dnech dvě tramvaje  T2. V letech 1958 a 1962 byly vyrobeny pro Ostravu, po vyřazení v roce 1996 je zakoupil liberecký dopravní podnik. V Liberci jezdily tramvaje jako poslední tohoto typu na světě v pravidelném provozu s cestujícími až do listopadu loňského roku. Jejich novým majitelem a provozovatelem se stal Dopravní podnik hlavního města Prahy.

Tramvaje byly v průběhu minulých let dvakrát modernizovány. Pro současné kompletní repasování jejich vozových skříní si pražský dopravní podnik vybral naši společnost EKOVA ELECTRIC, která ve svém portfoliu služeb nabízí také opravy historických vozidel. Cílem renovace je propůjčit oběma tramvajím retro vzhled. Po opravě budou vozit cestující na retro lince číslo 23 v ulicích hlavního města Prahy.
zpět