Prohlédněte si
naše reference

prohlédnout


Vážení obchodní partneři a příznivci společnosti EKOVA ELECTRIC, děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce. Věříme, že nám zachováte svou přízeň a budete spolu s námi nalézat úspěšná řešení v oblasti vývoje, oprav a modernizací vozidel pro veřejnou přepravu osob a budeme tak úspěšně  "udržovat města v pohybu".

Přejeme Vám vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

Váš tým EKOVA ELECTRIC.

06.03.2019

Navštivte nás na veletrhu AMPER v Brně

19. března se na brněnském výstavišti můžete svézt novým elektrobusem s ultrarychlým nabíjením EKOVA Electron, prvním svého druhu v České republice.


Naše společnost EKOVA ELECTRIC se 19. 3. až 22. 3. představí na 27. ročníku mezinárodního veletrhu AMPER 2019, prestižní události v oboru elektro, IT, řízení a automatizace. Najdete nás na brněnském výstavišti na stánku AM04. 

V sekci AMPER MOTION si můžete prohlédnout jeden ze dvou nových elektrobusů s ultrarychlým nabíjením ve standardu Opportunity Charging, který EKOVA ELECTRIC vyrobila pro Dopravní podnik Ostrava. 19. března pořádáme v rámci veletrhu pro zájemce zkušební jízdy. Po ukončen veletrhu se elektrobus vrátí zpět na svou pravidelnou linku číslo 64 ze Svinova do Klimkovic. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!
zpět