Prohlédněte si
naše reference

prohlédnout


Vážení obchodní partneři a příznivci společnosti EKOVA ELECTRIC, děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce. Věříme, že nám zachováte svou přízeň a budete spolu s námi nalézat úspěšná řešení v oblasti vývoje, oprav a modernizací vozidel pro veřejnou přepravu osob a budeme tak úspěšně  "udržovat města v pohybu".

Přejeme Vám vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

Váš tým EKOVA ELECTRIC.

24.03.2019

Návštěvníci brněnského výstaviště si vyzkoušeli jízdu novým elektrobusem

EKOVA ELECTRIC se prezentovala na mezinárodním veletrhu AMPER 2019


Nový elektrobus s ultrarychlým nabíjením Opportunity Charging zaujal návštěvníky 27. ročníku veletrhu AMPER 2019, jehož jednu sekci tvořila oblast elektromobility. Zájemci si zde mohli prohlédnout a osobně vyzkoušet elektrické a hybridní dopravní prostředky a nejmodernější infrastrukturní zařízení pro elektromobily.

EKOVA ELECTRIC na veletrhu prezentovala elektrický autobus jako jediná z vystavujících firem. Nabídku svézt se moderním prostředkem hromadné dopravy, vybaveným špičkovou technologií, první svého druhu v České republice, využili návštěvníci první den konání veletrhu během 7 jízd, které elektrobus absolvoval v rámci výstaviště. Podrobné technické a provozní informace k elektrobusu pak mohli získat přímo na stánku naší společnosti.

Veletrh AMPER je každoroční prestižní přehlídkou novinek v oborech elektro, IT, řízení a automatizace v ČR. Na letošním ročníku se představilo 649 vystavovatelů z 26 zemí a na veletrh zavítalo přes 43 tisíc návštěvníků.
zpět