Prohlédněte si
naše reference

prohlédnout


Vážení obchodní partneři a příznivci společnosti EKOVA ELECTRIC, děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce. Věříme, že nám zachováte svou přízeň a budete spolu s námi nalézat úspěšná řešení v oblasti vývoje, oprav a modernizací vozidel pro veřejnou přepravu osob a budeme tak úspěšně  "udržovat města v pohybu".

Přejeme Vám vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

Váš tým EKOVA ELECTRIC.

29.04.2019

První z šesti tramvají Vario LF prošla malou modernizací

Šest nízkopodlažních novostaveb vozů T3 – tramvaje Vario LF, které jezdí v Ostravě od roku 2005, prochází v dílnách EKOVY tzv. malou modernizací.


Díky modernizaci bude pracoviště řidiče každé tramvaje vybaveno klimatizací, která nahradí dosavadní ochlazovací zařízení. Prostor pro cestující obohatí nová madla z nerezové oceli a především 12 USB nabíječek. Mobilní telefon si během jízdy budou moci dobít nejen pasažéři, ale USB nabíječka bude doplněna také do kabiny řidiče. Stávající výklopné dveře, které řidičům komplikují výhled kolem vozu, jsou vyměňovány za skládací (zalamovací). LED pásky umístěné na hraně křídla nových dveří upozorní cestující na jejich zavírání a otevírání. Při otevírání a po celou dobu, kdy jsou dveře otevřené, svítí zeleně, zavírání pak indikují červenou barvou. Tramvaje budou opatřeny novým lakem v souladu s novým barevným schématem vozidel ostravského dopravního podniku, které vychází z oficiálních barev města Ostravy. Vozy se tak zařadí do flotily tyrkysových tramvají s bílým reflexním proužkem. 

Modernizace prvního vozu byla dokončena v dubnu a tramvaj brzy vyjede na pravidelnou linku.
zpět