Prohlédněte si
naše reference

prohlédnout


Vážení obchodní partneři a příznivci společnosti EKOVA ELECTRIC, děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce. Věříme, že nám zachováte svou přízeň a budete spolu s námi nalézat úspěšná řešení v oblasti vývoje, oprav a modernizací vozidel pro veřejnou přepravu osob a budeme tak úspěšně  "udržovat města v pohybu".

Přejeme Vám vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

Váš tým EKOVA ELECTRIC.

04.07.2019

Podporujeme letní dětský tábor v Beskydech

Tábor na Starých Hamrech, s jehož organizací pomáhají naši zaměstnanci, připravuje prázdninový program pro dětské účastníky už 45 let


V rámci společenské odpovědnosti aktivně působíme a pomáháme v  regionu, jehož jsme součástí. Stanový tábor Staré Hamry bez všech vymožeností moderní doby, zato v krásném prostředí chráněné oblasti Beskyd, nás oslovil svou blízkostí přírodě, v níž mohou děti trávit prázdninový čas. Naši zaměstnanci pomáhají na místě s přípravou tábora a věnují se táborovým aktivitám v jeho průběhu už řadu let – někteří se do činnosti letního tábora zapojili ještě v době před vznikem naší společnosti v roce 2011. EKOVA ELECTRIC také věnuje ceny pro vítěze soutěží, které tábor organizuje.

Tábor lokalizovaný v Černém údolí mezi dvěma cestami na Bílý kříž se může pochlubit 45letou tradicí – poprvé děti přivítal v roce 1974.
zpět