Prohlédněte si
naše reference

prohlédnout


Vážení obchodní partneři a příznivci společnosti EKOVA ELECTRIC, děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce. Věříme, že nám zachováte svou přízeň a budete spolu s námi nalézat úspěšná řešení v oblasti vývoje, oprav a modernizací vozidel pro veřejnou přepravu osob a budeme tak úspěšně  "udržovat města v pohybu".

Přejeme Vám vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

Váš tým EKOVA ELECTRIC.

20.02.2020

Tramvaje T2 renovované v EKOVA ELECTRIC čeká slavnostní křest v Praze

"Té dvojky" doplní flotilu retrovozů pražského dopravního podniku


V pátek 21. února budou ve vozovně v Praze-Střešovicích slavnostně pokřtěny dvě tramvaje T2, kterým pracovníci EKOVA ELECTRIC navrátili historický vzhled z 60. a 80. let minulého století. Tramvaje budou v březnu nasazeny do pravidelného provozu na pražské nostalgické lince číslo 23.

Slavnostního křtu se mj. zúčastní zástupci vedení Dopravního podniku hlavního města Prahy (DPP) a pražské radnice, i vedení naší společnosti.

Tramvaje, původně vyrobené pro Ostravu, jezdily posledních 22 let v Liberci. V loňském roce je odkoupil pražský dopravní podnik. Poté, co v EKOVA ELECTRIC prošly kompletní renovací vozových skříní, byly v prosinci převezeny do Prahy, kde následovalo jejich oživení a zkušební provoz. Na pravidelné lince číslo 23 budou jezdit historickým centrem Prahy (kolem Pražského hradu, Královského letohrádku a Národního divadla).
zpět