Prohlédněte si
naše reference

prohlédnout


Vážení obchodní partneři a příznivci společnosti EKOVA ELECTRIC, děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce. Věříme, že nám zachováte svou přízeň a budete spolu s námi nalézat úspěšná řešení v oblasti vývoje, oprav a modernizací vozidel pro veřejnou přepravu osob a budeme tak úspěšně  "udržovat města v pohybu".

Přejeme Vám vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

Váš tým EKOVA ELECTRIC.

29. 9. 2020

Opravujeme další tramvaje pro Liberec

Generální rekonstrukcí projdou dva vozy typu Tatra T3


Dvě tramvaje T3 s evidenčními čísly 45 a 25 provozované dopravním podnikem v Liberci dostanou nový vzhled v našich dílnách. Generální opravou projdou vozové skříně, kromě nich budou kompletně opraveny interiéry včetně kabiny řidiče a naši zaměstnanci provedou celkovou výměnu elektrických částí. Až bude dokončena oprava hrubé stavby, aplikován celovozový lak a finalizována montáž elektrických a interiérových prvků, vozy v našem areálu oživíme.

Spolupráce s Dopravním podnikem měst Liberce a Jablonce nad Nisou začala na sklonku loňského roku, kdy do Ekovy dorazily k opravě dvě tramvaje poškozené při havárii. Zákazník byl s kvalitou a profesionalitou provedených prací spokojen a následně nás oslovil k účasti ve veřejné soutěži na generální opravy tramvají T3 (45 a 25). V obou případech jsme uspěli. První opravená tramvaj by se měla vrátit domů do Liberce koncem roku, druhá v lednu 2021.

 
zpět