Prohlédněte si
naše reference

prohlédnout


22. 7. 2021

Najeli jsme tisíce kilometrů Do práce na kole

ÚSPĚŠNĚ JSME REPREZENTOVALI EKOVU V OSTRAVĚ I V ČR.


Ani letošní celorepubliková výzva Do práce na kole nezůstala v Ekově bez odezvy. Od 1. do 31. května se do ní zapojilo 21 našich zaměstnanců. Společně jsme ekologickým způsobem najezdili tisíce kilometrů a náš kolega Roman Mello se zařadil mezi nejvýkonnější cyklisty v Ostravě i v celé České republice.

V Ekově jsme vytvořili čtyři cyklistické týmy. Ten s názvem Jedničky dostál svému jménu a ocitl se na prvním místě, když dosáhl pravidelnosti jízd 92 procent. Absolutním vítězem v naší společnosti se stal kolega Roman Mello, který s úctyhodným počtem 3 950 kilometrů najetých během května obsadil v Ostravě třetí příčku a v celorepublikovém hodnocení byl šestým nejlepším cyklistou! Nejde o náhodu – náš kolega, zámečník kolejových vozidel, denně na kole ujede alespoň 100 kilometrů, přestože to má do práce "coby kamenem dohodil". V Ekově jsme na jeho úspěch patřičně pyšní a také touto cestou mu přejeme spoustu dalších šťastných kilometrů. Samozřejmě jsme ocenili výkon všech zaměstnanců, kteří se rozhodli něco udělat pro své zdraví i pro životní prostředí v našem městě, a své uznání jsme vyjádřili také formou drobných „cyklistických“ dárků. Těšíme se, že v příštím roce se počet účastníků cyklotýmu v Ekově dále rozšíří.

Na fotografii je část našeho ekováckého cyklistického týmu. Grafiku originálního trička účastníků výzvy Do práce na kole 2021 vytvořila komiksová autorka a ilustrátorka, která si říká Toy_Box.

 
zpět