Kariéra

Vypisujeme výběrové řízení na pozici

VEDOUCÍ OBCHODU A MARKETINGU

Lákalo by Vás obchodovat v oblasti dopravy? Možnosti realizace jsou obrovské - naše elektrobusy křižují silnice Ostravy a pracujeme na lukrativních zakázkách evropských dopravních podniků. Hledáme lídra, který společně se svým týmem zrealizuje další obchodní případy, které společnost posunou ještě dále. Jste to Vy?

Pracovní náplň

  • hledání a nacházení nových obchodních příležitostí
  • monitorování a analyzování trhu a vývojových trendů
  • reprezentování organizace na jednáních se stálými obchodními partnery, potenciálními zákazníky a dalšími subjekty
  • příprava, průběžná aktualizace, řízení implementace a vyhodnocení obchodní strategie organizace  v souladu s jejími strategickými cíli
  • součástí pracovní náplně jsou časté tuzemské a zahraniční pracovní cesty atd.

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání zaměřené na strojírenskou výrobu a/nebo dopravu
  • praxi v oboru alespoň 5 let
  • zkušenost s vedením zaměstnanců výhodou
  • organizační schopnosti a dovednosti, aktivní přístup k řešení pracovních úkolů
  • spolehlivost a zodpovědnost, adaptabilitu a flexibilitu
  • schopnost týmové práce
  • doklad o morální bezúhonnosti

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • profesní vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • služební vůz, služební mobilní telefon
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • další výhody

Další informace

  • Sídlo společnosti se nachází v Ostravě-Martinově, nástup možný dohodou.

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: weissova.adela@ekova.cz, a to ve lhůtě do 20. 6. 2019.

O průběhu výběrového řízení Vás budeme informovat.

Kontaktujte nás

Zaškrtnutím tohoto pole souhlasíte se zpracováním osobních údajů.