Kariéra

Do našeho týmu hledáme

LAKÝRNÍKA

Pracovní náplň

  • příprava tmelu a tmelení ploch, stříkání tmelem
  • ruční nástřik velkých ploch
  • míchání barev a odstínů
  • nanášení barev ruční vzduchovou pistolí
  • další činnosti dle pokynů nadřízeného

Požadujeme

  • vyučení v oboru
  • 2 roky praxe na pozici lakýrníka
  • samostatnost, spolehlivost
  • pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práci na jednu směnu
  • příjemný pracovní kolektiv
  • příspěvek na stravování v prostorách společnosti
  • 25 dní dovolené, 4 dny sick days, příspěvek na penzijní spoření a další benefity

Místo výkonu práce

  • Ostrava (Martinov)
Předpokládaný nástup
  • dohodou

V případě svého zájmu zašlete strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem
na e-mailovou adresu: weissova.adela@ekova.cz, a to ve lhůtě do: 31. 08. 2019.
K životopisům zaslaným po tomto datu bude přihlédnuto, pokud v daném termínu nenalezneme vhodného kandidáta.

Kontaktujte nás

Zaškrtnutím tohoto pole souhlasíte se zpracováním osobních údajů.