Kariéra

Do našeho týmu hledáme:

Elektromechanika, seřizovače vozidel MHD

Požadavky:

  • SOU nebo SŠ elektro
  • minimum Vyhláška č.50/1978 (případně zaměstnavatel umožní proškolení)
  • praxe v oboru výhodou

Pracovní náplň:

  • Diagnostika, vyhledání závady, oprava komponentů informačního, odbavovacího a kamerového systému vozidel
  • Opravy provozních závad v okruzích trakčních obvodů, ovládacích obvodů, pulzního měniče a regulátorů drážních vozidel s polovodičovou regulací pulzního odběru proudu
  • Vyčítání závad a poruch z elektronických systémů vozidel pomocí notebooku
  • Zkoušení elektrického zařízení drážních vozidel, funkční zkoušky a seřízení komplexu elektrického zařízení a drážních vozidel
  • Seřízení komponentů trakční výzbroje vozidel, měření izolačního stavu elektronických systémů, oživování a provádění zátěžových zkoušek vozidel
  • Provádění zkušebních jízd, zkoušek TBZ vozidel MHD

Nabízíme:

  • Kratší pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek 50 % na stravování

Kontakt:
Bc. Irena Mrovcová,
HR Business partner
Mrovcova.Irena@ekova.cz
tel. +420 777 480 029

Kontaktujte nás

Zaškrtnutím tohoto pole souhlasíte se zpracováním osobních údajů.